Nabídka práce: účetní, referent/ka správy domovního a bytového fondu

Datum:

Biskupství královéhradecké nabízí uplatnění v účetnictví a správě majetku. Klikněte pro více informací.

Pro ty, kteří mají zájem skloubit svoji profesi s podporou hodnot nejen hmotných, Biskupství královéhradecké nabízí uplatnění na pozicích účetní a referent/ka správy domovního a bytového fondu.

Účetní

Náplň práce:

  • Metodická pomoc vikariátním účetním
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Provádění kontrol účetnictví farností
  • Inventarizace majetku a její kontrola
  • Spolupráce s daňovým specialistou při zajišťování agendy daní
  • Problematika investičních a provozních dotací
  • Samostatné zpracování podvojného účetnictví farností
  • Další úkoly pro ekonomický odbor

Odborné a kvalifikační požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe účetní v neziskovém sektoru – min. 2 roky
  • Znalost zákona o účetnictví, účetních vyhlášek a standardů
  • Orientace v daňových zákonech
  • Orientace v oblasti dotací
  • Právní povědomí
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota vykonávat pracovní cesty po diecézi

Osobní předpoklady

  • Analytické myšlení
  • Zodpovědnost, preciznost a spolehlivost
  • Schopnost rozlišování priorit
  • Orientace v církevním prostředí

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis, motivační dopis, reference (s uvedenými kontakty) a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Přihlášku zašlete do 5. 10. 2014 na adresu: personalni [at] bihk.cz (personalni[at]bihk[dot]cz).

Ing. Taťána Blažková, personalistka tel.: 495 063 604

Biskupství královéhradecké si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

 Referent/ka správy domovního a bytového fondu

  • Administrativní práce pro správu a údržbu nemovitostí
  • Evidence smluv s dodavateli a s nájemci, dohled na jejich plnění
  • Evidence účetních položek
  • Vyúčtování nákladů a zpracovávání předpisů nájemného
  • Komunikace s nájemci a se správci nemovitostí
  • Práce se spisovou službou

  • SŠ vzdělání, výhodou je technické zaměření stavebního směru
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Osobní předpoklady:

  • Dobré komunikační schopnosti, včetně písemného vyjadřování
  • Schopnost pracovat výkonně a efektivně
  • Aktivní orientace v církevním prostředí výhodou

Další zprávy

Ze světa

Mezinárodní eucharistický kongres v Ekvádoru

Fotoreportáž z právě probíhajícího Mezinárodního kongresu v Ekvádoru.
Ze světa

Biskup Jan posílá pozdrav z Ekvádoru

Od 8. do 15. září 2024 se koná 53. mezinárodní eucharistický kongres ve městě Quito v Ekvádoru.
Z diecéze, Česko

Dotkni se nebe

Víkendová pouť do Králík pro rodiče, kteří přišli o dítě.